Vaiko ir Kristalų bendrystės skatinimas

Vaiko ir Kristalų bendrystės skatinimas

Pasitikėkite savo vaiku

Leiskite vaikui intuityviai rinktis kristalus, su kuriais jis nori žaisti. Nebūtina patarti ar rekomenduoti, kurie kristalai yra "teisingi" ar "gražūs". Vaikai natūraliai jaučia kristalų energiją ir intuityviai žino, kuris akmuo jiems šiandien tinka, o kuris - ne.
Skatinkite vaikus pasikliauti savo jausmais ir intuicija, renkantis kristalus. Net jei vaikas staiga nuspręs, kad anksčiau mėgstamas kristalas dabar jam nebėra įdomus, tai tik parodo, kad šiuo metu jam daugiau nereikia šios energetinės sąveikos. Pasitikėkite vaiko pasirinkimu, ir leiskite jam laisvai ir smagiai tyrinėti kristalų pasaulį.


Mūsų internetinė svetainė kviečia jus į "Pasakų” ir “Kūrybinių užsiėmimų" erdves. Čia, drauge su vaiku, galite atrasti stebuklingą kristalų pasaulį.


Pasakos

Mūsų pasakos, kupinos šviesos ir gerumo, taikos ir supratimo, nesiūlo neigiamų herojų. Čia veikėjai, augdami ir įveikdami kliūtis, mokosi svarbiausių gyvenimo pamokų: draugystės, bendrystės ir bendradarbiavimo su kristalais. Šios pasakos pasakoja apie kitą planetą, kuri padės plėsti Jūsų vaiko supratimą apie kristalus bei jų neįtikėtinas galimybes.


Pakvieskite savo vaiką skaityti mūsų pasakas arba kurkite savo asmenines istorijas apie kristalus. Mes labai džiaugsimės, jei pasidalinsite šiomis istorijomis ir su mumis!


Kūrybiniai užsiėmimai

Kūrybinių užsiėmimų erdvėje Jūs atrasite daugybę kūrybinių idėjų, tinkančių įvairaus amžiaus vaikams. Skirkite šiek tiek laiko, kad galėtumėte užsiimti su savo vaikais, pristatykite jiems naujas kūrybines idėjas arba sugalvokite savo užsiėmimus su kristalais. Jei pasidalinsite su mumis savo naujovėmis, ir mes jas aprašysime mūsų svetainėje, jūs gausite dovanų kristalą – mūsų nuoširdaus dėkingumo ženklą!


Rekomenduojame

Vaikai mokosi stebėdami mus, suaugusiuosius, ne tik įsiklausydami į mūsų žodžius, bet ir matydami mūsų veiksmus. Jei skirsite laiko pabūti su kristalais, su jais pažaisti, pamedituoti ar tiesiog juos paliesti, vaikas, matydamas Jūsų pavyzdį, entuziastingai ir smalsiai žvelgs į šiuos nuostabius akmenėlius. Jis žiūrės į Jus ir išmoks gerbti ir mylėti kiekvieną kristalą, jaučiant jų neįtikėtiną energiją ir galimybes. Tai ne tik suartins Jus su vaiku, bet ir padės jam atrasti ir bręsti savo asmeninėje kelionėje į kristalų pasaulį.


Tikimės, kad šios mintys padės Jums ir Jūsų vaikui dar labiau praturtinti Jūsų santykį su kristalais. Atminkite, kad svarbiausia yra mūsų pačių ir mūsų vaikų laimė ir gerovė. Leiskime jiems atrasti ir tyrinėti šį stebuklingą pasaulį su meile ir džiaugsmu.


Dėkojame, kad esate su mumis šioje kelionėje. Linkime Jums ir Jūsų vaikams daug džiaugsmo, meilės ir nuostabių atradimų!

 

 

Back to blog