Kristalų priežiūra ir įkrovimas

Kristalų priežiūra ir įkrovimas

Kristalų energija yra atrakinama Meilės energija. Kuo daugiau žmogus skleidžia Meilės energijos, tuo plačiau ir nuoširdžiau kristalas jam atsiveria.

 

Kristalų priežiūra

Kristalai turi išskirtinę savybę – jie sugeria energiją iš aplinkos, kurioje jie yra, lygiai taip, kaip sugeria energiją iš gamtos (žemės, vėjo, saulės) kristalizacijos metu.

Tam, kad kristalai būtų kuo švaresni, tyresni, ir skleistų kuo šviesesnę ir teigiamesnę energiją – juos reikia nuvalyti ir įkrauti.

Kad ir koks būtų kristalas, jam reikia dėmesio ir meilės, kad jis galėtų jums suteikti tai, ko norite. Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti, ir nereikia bijoti išbandyti keletą iš jų. Tai tarsi žaidimas ar eksperimentas: stebėkite savo kristalą, pajauskite, kaip jis jaučiasi, kaip reaguoja, ir raskite tai, kas jam labiausiai tinka. Šiame skyriuje surašėme keletą būdų apie kristalui naudingą dėmesį.

Ir atsiminkite, svarbiausia – džiaugsmas ir meilė! Tegul jūsų kristalas jaučiasi mylimas ir prižiūrėtas, ir jis jums atsivers savo gražiausios draugystės išraiška.


Kaip valyti kristalus?

Fizinis valymas: Jei matote, kad jūsų kristalai tapo nešvarūs, tiesiog nuvalykite juos švelnia kempine arba nuplaukite po vandeniu. Jei turi galimybę, naudokite upės ar kito natūralaus vandens šaltinio vandenį. Bet ir paprastas namuose esantis vanduo puikiai tinka, svarbu pats dėmesys, noras pasirūpinti.

Energetinis valymas: Tai šiek tiek kitoks valymas, kuris padeda pašalinti seną energiją iš kristalų vidaus. Štai keletas būdų, kaip tai gali padaryti:

Saulės ar Mėnulio Šviesa: Tiesiog palikite savo kristalus lauke saulėje arba ant palangės mėnulio šviesoje keletą valandų. Kristalai pamėgs šį švelnų būdą savo energijai atnaujinti!

Meditacija: Ramiai atsisėskite, atsigulkite arba tiesiog paimkite kristalą į rankas. Pamedituokite su savo kristalais. Įsivaizduokite, kaip baltas šviesos srautas juos išvalo, atnaujina. Ne tik kristalai, bet ir jūs pasijausite geriau!


Kristalų įkrovimas

Kai jūsų kristalai jau švarūs ir blizgūs, laikas juos įkrauti energija. Tai galima daryti įvairiais būdais, o rinktis reikia tą, kuris tau patinka labiausiai.

Pokalbis su kristalais. Rask sau patogią vietą ir pasedėk su savo kristalais. Pakalbėk su jais garsiai ar mintyse. Čia nėra taisyklių! Tu gali sukurti savo asmenines meditacijas. Atsiminkite, medituojant su kristalu visada darote viską teisingai. Medituojant su kristalu viskas vyksta taip, kaip turi vykti, pačiu jums tinkamiausiu būdu.

Įsiklausymas. Tiesiog įsileisk kristalą į savo mintis ir būk atviras jo signalams. Bandykite pajusti, kaip jis jaustųsi tavo vietoje, kokį jausmą jis dabar skleidžia. Pabandykite suvokti, ką jis jums sako. Galite užduoti jam kokius tik norite klausimus ir įsiklausykite mintyse į atsakymą. Galite išsakyti jam savo prašymą ar kokias tik nori savo mintis. Tiesiog pasitikėkite savo kristalais ir bendraukite per meditacijas ar kitu jums priimtinu būdu. Pamatysite, kad tai yra puikus būdas sukurti naują, dar daugiau galimybių atveriančią, draugystę.

Svarbiausias dalykas – mėgaukis šiuo kristalų valymo ir įkrovimo procesu ir klausykis savo širdies. Tavo kristalai bus dėkingi už tai!

    Back to blog