Naudinga žinoti

Naudinga žinoti

  1. Purecrystaldiscovery.lt internetinėje svatainėje jūs rasite tik natūralius, aukštos kokybės kristalus.
  2. Atminkite, kad vaikai renkasi kristalus intuityviai – leiskite vaikui užsiimti su tais kristalais, prie kurių tiesiasi jų rankos.
  3. Jei vaikui kyla kokių nors nepatogumų ar jis nenori kažkurio kristalo, pasitikėkite vaiko jausmais – kristalas gali būti jam tuo momentu per daug intensyvus. Atidėkite tą kristalą šiek tiek toliau nuo jo užsiėmimų zonos.
  4. Stebėkite, kad vaikai atsargiai užsiimtų su kristalais ir nesusižeistų (nemėtytų, nedaužytų vienų į kitus, nedėtų į burną, ir pan.).
  5. Nuo stiprių sutrenkimų, kai kurie kristalai gali trupėti, tai pastebėję, smulkias daleles nedelsiant pašalinkite iš užsiėmimų erdvės.
  6. Jeigu pametėte ar sudaužėte kristalą, kuris jums buvo brangus, nenusiminkite. Tikriausiai jo skleidžiamos energijos jums jau užteko. Kai kristalas jau tampa nereikalingu, jis gali sudūžti arba “dingti” – galite jį pamesti.
  7. Kristalų dydis svyruoja nuo 3-5 cm, todėl yra idealiai tinkamas vaiko ir kristalų bendrystei.
  8. Kūrybiniai kristalų rinkiniai tinkami vaikams nuo 6 metų.
  9. Kristalai, prieš siunčiant juos į naujus namus, yra valomi ir įkraunami, tačiau kiekvieną kartą, prieš naudojant naujai įsigytus kristalus, juos rekomenduojame nuvalyti ir įkrauti savo namų erdvėje. Kaip tai padaryti rasite plačiau aprašyta mūsų internetinėje svetainėje www.purecrystaldiscovery.lt
  10.  Norite sužinoti daugiau? Esate laukiami mūsų bendruomenės grupėje: https://www.facebook.com/groups/261866740176241. Prisijunkite!

Linkime malonaus, kokybiško ir prasmingo laiko su kristalais! Patirkite savuosius stebuklus!

Back to blog