1. Kristos planeta

1. Kristos planeta

Toli Visatoje egzistuoja begalė planetų, kiekviena su savo unikaliu vardu ir charakteriu. Tačiau yra viena planeta, kuri išsiskiria iš visų kitų – tai Krista, baltumo karalienė. Žiūrint iš tolo, ši planeta atrodo tarsi žemės riešutas, įmestas į baltą šokoladą. Jos žemėje auga balti, šviesių atspalvių augalai, o vandenys skaidrūs kaip ašaros arba balti kaip pienas.


Šioje planetoje yra dvi gyvybės formos, kurios glaudžiai susijusios ir gyvena nuostabioje bendroje harmonijoje. Viena – žmonės, kurie mokosi ir auga, kiekvieną dieną patirdami stebuklus ir atradimus. Kita – kristalai, kurie ne tik gražiai atrodo, bet ir telepatiškai kalba, dalinasi savo mintimis, gebėjimais ir jausmais su žmonėmis.


Žmonės ir kristalai čia gyvena kartu, lyg seniai pažįstami draugai, mokydami vieni kitus, kaip gyventi ir augti bendrystėje. Kristalai moko žmones, kaip suprasti pasaulio ritmą ir grožį, kaip įgyti naujų gebėjimų, o žmonės padeda kristalams daugiau sužinoti apie meilę, draugystę ir kūrybą. Jie kartu kuria pasaulį, kuriame kiekvienas jaučiasi reikalingas, mylimas ir vertinamas.


Ir nors ši planeta atrodo tokia nutolusi ir neįtikėtina, ji yra tikra. Kristos planeta yra vieta, kurioje kiekvienas norėtų gyventi, nes čia visi randa tai, ko ieško: draugus, šeimą, meilę ir stebuklus, kurie labai dažnai įvyksta.


Pati planeta Krista taip pat yra gyva, ji pilna paslapčių, įvairiausių galių. Ji turi mamos šilumą ir švelnumą, kurį gali jausti kiekvienas planetos gyventojas.
Čia, šiame nuostabiame pasaulyje, kristalai gimsta iš švytinčios baltos žemės. Jie lėtai auga tarsi stebuklingi augalai, kurie, laikui bėgant, atsiskleidžia pilnu savo grožiui.


Žmonės Kristos planetoje gimsta iš žėrinčių kristalų, priglaudžiančių gyvybę savo širdyje. Kai suaugusieji - ar tai būtų mama ir tėtis, ar didžiulė grupė draugų - nori, kad į jų gyvenimą atkeliautų naujas mažylis, jie susiranda tinkamą kristalą ir kreipiasi į pačią planetą Kristą, nuoširdžiai ir šiltais žodžiais prašydami naujos gyvybės atsiradimo.


Krista, širdingai ir švelniai, išklauso jų norus, ir suteikia kristalui savo gyvybės kibirkštį. Kristalo viduje pradeda kurtis nauja gyvybė. Mažylis ten auga lygiai tris metus, apsuptas meilės ir šilumos, kol ateina dieną, kai kristalas švelniai praskyla, paleisdamas naują būtybę į šį pasaulį.


Žmonės, sulaukę naujo planetos gyventojo atsiradimo, pasitinka jį šiltu apsikabinimu ir džiaugsmu, laimingi, kad jų šeima ar draugų būrys pagausėjo. Vaikas, gimęs iš kristalo, yra jau paūgėjęs. Jis žino, kur rasti savo laukiančius artimuosius, nes planeta Krista globoja jį ir suteikia jam meilę nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų.


Ši nuostabi planeta, pripildyta švelnumo ir širdies gerumo, ne tik suteikia gyvenimą, bet ir saugo kiekvieną gyventoją, užpildydama jį šiluma, pasitikėjimu ir draugyste. Štai kodėl kiekvienas jos gyventojas gimsta su šypsena ir meile širdyje, pasirengęs džiaugtis gyvenimu Kristos planetoje.

Pasakos tęsinį galite rasti kitame skyriuje, kuris yra pažymėtas didesniu skaičiumi.

Back to blog